Northmedi alkoholivaba käte desinfitseerimisgeel D-Panthenoli & Aloe Veraga 5l

39,60

Kliiniliselt testitud spetsiaalselt õrna koostisega, kasutamisvalmis käte- ja nahapuhastus antibakteriaalne geel. Sisaldab D-Panthenooli ja Aaloe Vera geeli, mis aitavad säilitada naha naturaalset niiskust ja kaitseb nahka liigse kuivamise eest. Topelt biotsiidid ja pesemisomadused tagavad kõrge viiruse, bakterite ja seente neutraliseerimise efektiivsuse. Kuivab sekunditega ning jätab nahale pehme ja meeldiva tunde.

Tootekood: 4751036340108 Kategooria:

ALKOHOLIVABA NORTHMED KÄTE DESINFITSEERIMISVAHEND PANTHENOLI JA ALOE VERAGA

TÕELINE PREMIUM TOODE!

Kliiniliselt testitud, meeldiva lõhna ja spetsiaalselt õrna koostisega, antibakteriaalne kätegeel.  Sisaldab D-Panthenoli ja Aloe Vera geeli, mis aitavad säilitada naha naturaalset niiskust ja kaitsevad nahka liigse kuivamise eest. Topelt biotsiidid tagavad kõrge viiruste, bakterite ja seente neutraliseerimise efektiivsuse. Alkoholivaba desinfitseerimisgeel kuivab sekunditega ja jätab nahale meeldivalt pehme ja värske tunde.
Desinfitseerimisvahend 
vastab kõrgetele EN 1500 Standarditele 

Tootel on anti mikroobne toime gramnegatiivsete ja grampositiivsete ( sealhulgas tuberkuloosi mükobakterite) mikroorganismide vastu! Sõidukisalongis kasutatav puhastusvahend desinfitseerib aneraalseid hepatiidi viirusi (sealhulgas A, B, C) COVID-19, HIV, poliomüeliit, adenoviirusedenteroviirused, SARS-I ja teiste juhtivate bakterite, viiruste, linnugripi H5N1 viiruste, A/H1N1 seagripiviiruste, inimese gripi, herpesviiruste ja muude viiruste, Candida ja Trichophyton seenhaigusi. 

  • Tapab kuni 99,9% viirusi ja bakteried;

Kasutamine: Pihusta väike kogus ainet kätele ja hõõru laiali 30 sekundi jooksul. Kindlusta, et ainega saaksid kokku ka küüneääred ja sõrmevahed. Oota kuni aine on täielikult kuivanud.

Koostisosad: Vesi, glütseriin, Pantenool, Aloe Vera geel, (C12-16) Alküüldimetüülbensüülammooniumkloriid, tetranaatriumglutamaatdiatsetaat.

Aktiivained: Kvaternaarsed ammooniumühendid, bensüül-C12-16-alküüldimetüül (CAS NR. 68424-85-1) o,2g/100g (0,2%).

Ohutus: Kasutada toodet ettevaatlikult! Lugege alati etiketil olevat teavet! Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Säilitamine: Kaitsta otsese päikesevalguse eest! Hoiustada temperatuuril +5 kraadi kuni +27 kraadi.

upc

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Northmedi alkoholivaba käte desinfitseerimisgeel D-Panthenoli & Aloe Veraga 5l”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Shopping Cart