Northmedi alkoholivaba autosalongi desinfitseerimis- ja puhastusvahend Vanilje, Puuvill, Seeder 250ml

6,00

Sõiduki salongides ja teistes siseruumides kasutatav pindade desifitseerimisvahend. Puhastab sõidukis kõik pinnad, kus võivad peituda bakterid, viirused, seened. Lisatud õhuvärskendi, mis toimib 7 päeva. Pikaajaline antistaatiline kaitse, mis tõrjub tolmu ja mustust.

Saadavus: Laos

Tootekood: 4751036340078 Kategooria:

NORTHMED PREMIUM ALKOHOLIVABA AUTOSALONGI DESINFITSEERIJA

DESINFITSEERIB, PUHASTAB PINDU JA VÄRSKENDAB ÕHKU

(VANIlje, PUUVILJA & SEEDRIKOORE AROOMIGA)

Sõidukite salongides ja teistes siseruumides kasutatav alkoholivaba pindade desinfitseerimisvahend, mis puhastab sõidukites kõik pinnad, kus võivad peituda bakterid, viirused ja seened. Desinfitseerimisvahend on spetsiaalselt valmistatud ja testitud kasutamiseks sõidukite salongi kangaspindadel, pehmel polstril, päris- ja kunstnahal, kangal ja istmepatjadel.

Tootel on antimikroobne toime gramnegatiivsete ja grampositiivsete ( sealhulgas tuberkuloosi mükobakterite) mikroorganismide vastu! Sõidukisalongis kasutatav puhastusvahend desinfitseerib aneraalseid hepatiidi viirusi (sealhulgas A, B, C) ,HIV, poliomüeliit, adenoviirused, enteroviirused, SARS-I ja teiste juhtivate bakterite, viiruste, linnugripi H5N1 viiruste, A/H1N1 seagripiviiruste, inimese gripi, herpesviiruste ja muude viiruste, Candida ja Trichophyton seenhaigusi.

  • Tapab kuni 99,9% viirusi ja bakteried;
  • Lisatud õhuvärskendaja, mis kestab kuni 7 päeva;
  • Pikaajaline antistaatiline kaitse, mis tõrjub tolmu ja mustust.

KASUTAMINE: Pihustage desinfitseerimisvahendit 1-2 sekundit, kuni pind on ühtlaselt kaetud. Oodake 20-30 sekundit, et aine saaks pindadel mõjuda, seejärel puhastage pinnad puhta lapiga.

Toimeaine: Kvaternaalsed ammooniumiühendid, bensüül-C12-16-alküüldimetüül-, kloriid (CASi nr. 68424-85-1): 0,4g / 100g (0,4 massiprotsenti)

Koostis: Vesi, gütseriin, aküülbesnüüldimetüülammoniumkloriidi, PEG-40 riitsinusõli, parfüümid, tetranaatriumglutamaatdiatsetaat, limongeel, eugenol.

Ohutus: Kasutage toodet alati ettevaatlikult! Enne kasutamist lugege alati etiketil olevat teavet! Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Kasutuskohad: Auto-, lennuki-, laevade-, jahtidesalongid

upc

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Northmedi alkoholivaba autosalongi desinfitseerimis- ja puhastusvahend Vanilje, Puuvill, Seeder 250ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Shopping Cart