Northmedi alkoholivaba pindade desinfitseerimis- ja puhastusvahend suhkruroog & sidrun 250ml

6,00

Tootekood: 4751036340368 Kategooria:

NORTHMED ALKOHOLIVABA PINDADE DESINFITSEERIMISVAHEND

DESINFITSEERIB, PUHASTAB PINDU JA VÄRSKENDAB ÕHKU

(Sidruni ja SUHKRUROO AROOMIGA)

Pindadel kasutatav multifunktsionaalne alkoholivaba desinfitseerija, mis puhastab ja desinfitseerib kõik pinnad, kus võivad peituda bakterid, viirused ja seened. Desinfitseerimisvahend on spetsiaalselt valmistatud ja testitud kasutamiseks siseruumides kasutatavatel kangaspindadel, pehmel polstril, päris- ja kunstnahal, kangal ja istmepatjadel.

Tootel on antimikroobne toime gramnegatiivsete ja grampositiivsete (sealhulgas tuberkuloosi mükobakterite) mikroorganismide vastu! Sisepindadel kasutatav puhastusvahend desinfitseerib aneraalseid hepatiidi viirusi (sealhulgas A, B, C) ,HIV, poliomüeliit, adenoviirused, enteroviirused, SARS-I ja teiste juhtivate bakterite, viiruste, linnugripi H5N1 viiruste, A/H1N1 seagripiviiruste, inimese gripi, herpesviiruste ja muude viiruste, Candida ja Trichophyton seenhaigusi.

  • Tapab kuni 99,9% viirusi ja bakteried;
  • Lisatud õhuvärskendaja, mis kestab kuni 7 päeva;
  • Pikaajaline antistaatiline kaitse, mis tõrjub tolmu ja mustust.

KASUTAMINE: Pihustage desinfitseerimisvahendit 1-2 sekundit, kuni pind on ühtlaselt kaetud. Oodake 20-30 sekundit, et aine saaks pindadel mõjuda, seejärel puhastage pinnad puhta lapiga.

Toimeaine: Kvaternaalsed ammooniumiühendid, bensüül-C12-16-alküüldimetüül-, kloriid (CASi nr. 68424-85-1): 0,4g / 100g (0,4 massiprotsenti)

Koostis: Vesi, gütseriin, aküülbesnüüldimetüülammoniumkloriidi, PEG-40 riitsinusõli, parfüümid, tetranaatriumglutamaatdiatsetaat, limongeel, eugenol.

Ohutus: Kasutage toodet alati ettevaatlikult! Enne kasutamist lugege alati etiketil olevat teavet! Hoida lastele kättesaamatus kohas!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Show reviews in all languages (1)

Ole esimene, kes hindab toodet “Northmedi alkoholivaba pindade desinfitseerimis- ja puhastusvahend suhkruroog & sidrun 250ml”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Shopping Cart